به الوند بکسل خوش آمدید

الوند بکسل با بیش از 18 سال سابقه فعالیت در صنعت بارگیری و باربرداری، معتبرترین فروشنده محصولات این صنعت است. ما بیش از 5000 هزار محصول در زمینه بارگیری و باربرداری را در سراسر ایران به فروش میرسانیم.

محصولاتی که الوند بکسل به فروش می رساند شامل انواع سیم بکسل، شگل تناژدار، تسمه بلت و تیفور می باشد. الوند بکسل همچنین فروشنده محصولات متنوع بارگیری و باربرداری است مانند پولیفت، جیم پلاک زنجیری، زنجیرهای صنعتی و آهنی می باشد.شرکت همچنین ارائه دهنده جرثقیل های برقی تک فاز و سه فاز، انواع بست های فولادی و چدنی و انواع مهارکش های فولادی و چدنی می باشد.
الوند بکسل مفتخر است پس از سالها فعالیت و خرید و فروش محصولات در صنعت باربرداری و بارگیری، با راه اندازی سایت الوند بکسل محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برساند. خدمت رسانی به مشتریان و راحتی شما عزیزان در دسترسی به محصولات متنوع، ما را بر آن داشت تا محصولات را به صورت آنلاین نیز در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید مستقیما و بدون دردسر سفارش خود را به صورت عمده و تکی ثبت نمایید.
با این وجود نگران نبود راه های ارتباطی دیگر و تماس تلفنی با ما نباشید. شما همچنان می توانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی ارتباط برقرار کرده و مشاوره خرید دریافت کنید. تمام اطلاعات تماس شرکت الوند بکسل در صفحه تماس با ما وجود دارد.
18سال

سابقه فعالیت

7x24

پشتیبانی 24 ساعته

15000نفر

مشتریان فعال

5000عدد

تعداد محصولات

منوی اصلی